ФІНІШНЕ ПОКРИТТЯ

Приклади робіт

ЗРАЗКИ ВИРОБІВ ЗА ВИДАМИ

Широка виробнича галузь Nano Galvanic System не обмежується жодною сферою. Сьогодні ми працюємо з виробниками легкої промисловості, меблів, рекламних сувенірів та іншими.
Вартість виробництва готового виробу розраховується на кожен проект індивідуально і може залежати від складності, розміру, ваги, загального тиражу, термінів постачання.

Що таке фінішне покриття від Nano Galvanic System

Компанія Nano Galvanic System пропонує послугу з фінішного покриття виробів з великим вибором кольорів та видів покриття від глянсових відтінків до шовковистого MattSilk. Чому варто вибрати саме нас? Відповідь проста - найвагомішою причиною є цілий комплекс переваг, які Ви отримуєте в результаті співпраці:
- унікальна технологія нанесення стійкого покриття на робочі поверхні;
- велика варіативність при виборі кольору та типу покриття;
- всі роботи здійснюються на сучасному обладнанні висококваліфікованим персоналом;
- компанія має солідний досвід у fashion індустрії, де панують дуже високі вимоги до якості та естетики виробів.

Так само незаперечною перевагою буде той факт, що наші виробничі потужності розташовані на території України, що значно прискорює терміни виробництва продукції. Вже немає необхідності вивозити свою продукцію на перефарбування за кордон, адже співпрацюючи з нами можна отримати результат робіт європейської якості прямо тут і зараз.

Наші сучасні технології дозволяють досягати ідеально рівномірного дзеркального або матового покриття на металевих, пластикових та інших поверхонь. Дзеркальне покриття наноситься за допомогою технологій золочення, сріблення та нікелювання, які є аналогом гальванічних кольорів і ні в чому їм не поступаються як якістю, так і візуальною складовою. Покриття досить довговічне і стійке.

Саме компанія Nano Galvanic System може перетворити будь-який виріб на справжній шедевр! Зробимо ваші ідеї блискучими!

КОНТАКТИ

Бажаєте поставити нам запитання? Чекаємо на Ваші звернення на сайті, по телефону або на електронну пошту

Контактна інформація

Україна, Одеса, Самарська 2
Зворотній зв'язок
Поділіться думкою про нашу роботу або задайте нам будь-яке питання, що цікавить вас у полі коментар