ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Меблеві ручки

Ручки для меблів виготовляються в асортименті кольорів, форм та дизайнів. Можлива індивідуальна розробка меблевих ручок за вашими ескізами.

Сувенірна продукція


Виготовляємо сувенірну продукцію будь-якої складності з металу, пластику та пластизолі. Наприклад: брелоки, медалі, відкритки для пива, значки, підставки, браслети та багато іншого.

РОЗРОБКА ПРОДУКЦІЇ З ЛОГОТИПОМ

Брендована продукція сьогодні використовується практично у всіх галузях: реклама, легка промисловість, меблева галузь, виробництво вікон та дверей тощо.

Nano Galvanic System – це повний цикл від ідеї до виробництва

Компанія Nano Galvanic System спеціалізується на розробці дизайну та виробництві дрібно габаритних виробів способом лиття з таких матеріалів як метал, пластик, пластизоль та інші.
Виробничі потужності нашої компанії розташовані на території України, що гарантує у стислі терміни постачання навіть оптових партій.
Досвід нашої компанії дозволяє виробляти вироби як складної форми мініатюрного розміру (біжутерія, фурнітура, декор), так і більші індивідуальні вироби з унікальним дизайном.
Повний цикл виробництва включає: розробку 2D макета, виробництво прототипу, виливок готових виробів, фарбування та індивідуальне пакування.
5 000
видів сувенірної та брендованої продукції виготовлено

КОНТАКТИ

Бажаєте поставити нам запитання? Чекаємо на Ваші звернення на сайті, по телефону або на електронну пошту

Контактна інформація

Україна, Одеса, Самарська 2
Зворотній зв'язок
Поділіться думкою про нашу роботу або задайте нам будь-яке питання, що цікавить вас у полі коментар